Papirus Cezara w.2021

Asteriks t.36 (Egmont)

0 głosów

0

Ten komiks jest w 0 kolekcjach (0%)

Data premiery Marzec 2021
Wydawnictwo Egmont
Oprawa broszurowa
Seria Asteriks
Tom 36
Wydanie 3
Scenarzysta Jean-Yves Ferri
Rysownik Didier Conrad
Gatunek Dla dzieci
Liczba stron 48
Format 215x290 mm
EAN 9788328160774
ISBN 9788328160774
Cena okładkowa 23,00 zł

Opis

Dwa lata po sukcesie "Asteriksa u Piktów" postacie stworzone przez Ren Goscinnego i Alberta Uderzo powracają w nowym albumie napisanym przez Jean-Yvesa Ferriego i narysowanym przez Didiera Conrada. Znajdziecie tu wszystkie składniki magicznego napoju Asteriksa: historia Rzymu i dzieje Galów zostaną przejrzane i skorygowane przy użyciu gagów i kalamburów! Na Teutatesa! W październiku 2015 roku cała Galia będzie zajęta... czytaniem Papirusu Cezara!

Inne komiksy z tej serii:

Asteriks u Belgów

Asteriks u Belgów

Asteriks t. 24 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Syn Asteriksa

Syn Asteriksa

Asteriks t. 27 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Przygody Gala Asteriksa

Przygody Gala Asteriksa

Asteriks t. 1 (wyd. 4)

oprawa broszurowa

Niezgoda

Niezgoda

Asteriks t. 15

oprawa miękka

Inne komiksy tego scenarzysty

Co z niego wyrośnie?

Co z niego wyrośnie?

Ptyś i Bill t. 3

oprawa miękka

Papirus Cezara

Papirus Cezara

Asteriks t. 36

oprawa miękka

Asteriks u Piktów

Asteriks u Piktów

Asteriks t. 35

oprawa broszurowa

Asteriks u Piktów

Asteriks u Piktów

Asteriks t. 25 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Inne komiksy tego rysownika

Córka Wercyngetoryksa

Córka Wercyngetoryksa

Asteriks t. 38 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Asteriks w Italii

Asteriks w Italii

Asteriks t. 37

oprawa miękka

Papirus Cezara w.2021

Papirus Cezara w.2021

Asteriks t. 36 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Asteriks w Italii

Asteriks w Italii

Asteriks t. 37

oprawa broszurowa

Recenzje

Inne komiksy w tym gatunku

Królewna Chomik. Myszy i magia

oprawa twarda

Smerf, który czuł się odrzucony

Smerfy i świat emocji

oprawa broszurowa

Chór

Chór

Opowieści z Bukowego Lasu t. 2

oprawa twarda

Daj gryza. Smakowite historie o jedzeniu

Daj gryza

oprawa twarda