Niezgoda

Asteriks t.15 (Egmont)

2 głosy

8,5

Ten komiks jest w 37 kolekcjach (5.7%)

Wydawnictwo Egmont
Oprawa miękka
Seria Asteriks
Tom 15
Scenarzysta Rene Goscinny
Rysownik Albert Uderzo
Tłumacz Jolanta Sztuczyńska
Gatunek Przygodowy, Humorystyczny
Liczba stron 48
Format 215x290 mm
Druk kolor
EAN 9788323761341
ISBN 978-83-237-6134-1
Tytuł oryginału Asterix La zizanie
Wydawca oryginału Dargaud
Data wydania oryginału 1970
Cena okładkowa 19,99 zł

Opis

Inne komiksy z tej serii:

Asteriks i Goci

Asteriks i Goci

Asteriks t. 8 (wyd. 2)

oprawa broszurowa

Złota księga Asteriksa

Złota księga Asteriksa

Asteriks t. 34

oprawa miękka

Róża i miecz

Róża i miecz

Asteriks t. 29 (wyd. 2)

oprawa miękka

Papirus Cezara w.2021

Papirus Cezara w.2021

Asteriks t. 36 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Inne komiksy tego scenarzysty

Niezgoda

Niezgoda

Asteriks t. 15 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Sędzia

Sędzia

Lucky Luke t. 13

oprawa miękka

Daltonowie i zamieć

Daltonowie i zamieć

Lucky Luke t. 22

oprawa broszurowa

Jak Obeliks wpadł do kociołka druida, kiedy był mały

Asteriks

oprawa broszurowa

Inne komiksy tego rysownika

Wyprawa dookoła Galii

Wyprawa dookoła Galii

Asteriks t. 5

oprawa miękka

Asteriks w Hiszpanii

Asteriks w Hiszpanii

Asteriks t. 14 (wyd. 3)

oprawa miękka

Asteriks (wyd. 2)

oprawa miękka

Osiedle Bogów

Osiedle Bogów

Asteriks t. 17

oprawa miękka

Recenzje

Inne komiksy w tym gatunku

Inferno

Inferno

Lucyfer t. 5

oprawa miękka

Papirus Cezara

Papirus Cezara

Asteriks t. 36

oprawa miękka

Zemsta hrabiego Skarbka

Zemsta hrabiego Skarbka

Zemsta hrabiego Skarbka

oprawa twarda

Młodość Blueberryego

Młodość Blueberryego

Plansze Europy t. 5

oprawa twarda