Papirus Cezara

Asteriks t.36 (Egmont)

0 głosów

0

Ten komiks jest w 35 kolekcjach (5.4%)

Wydawnictwo Egmont
Oprawa miękka
Seria Asteriks
Tom 36
Scenarzysta Jean-Yves Ferri
Rysownik Didier Conrad
Tłumacz Marek Puszczewicz
Gatunek Przygodowy, Humorystyczny
Liczba stron 48
Format 215x290 mm
Druk kolor
EAN 9788328110854
ISBN 9788328110854
Tytuł oryginału Le Papyrus de Cesar
Wydawca oryginału Les Éditions Albert René
Data wydania oryginału 2015
Cena okładkowa 19,99 zł

Opis

Inne komiksy z tej serii:

Odyseja Asteriksa (oprawa twarda)

Asteriks t. 26

oprawa twarda

U Belgów (oprawa twarda)

U Belgów (oprawa twarda)

Asteriks t. 24

oprawa twarda

Niezgoda

Niezgoda

Asteriks t. 15

oprawa miękka

Asteriks gladiator

Asteriks gladiator

Asteriks t. 4

oprawa miękka

Inne komiksy tego scenarzysty

Papirus Cezara w.2021

Papirus Cezara w.2021

Asteriks t. 36 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Co z niego wyrośnie?

Co z niego wyrośnie?

Ptyś i Bill t. 3

oprawa miękka

Asteriks i Gryf

Asteriks i Gryf

Asteriks t. 39 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Asteriks i Gryf

Asteriks i Gryf

Asteriks t. 39 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Inne komiksy tego rysownika

Papirus Cezara

Papirus Cezara

Asteriks t. 36 (wyd. 4)

oprawa broszurowa

Asteriks w Italii

Asteriks w Italii

Asteriks t. 37

oprawa broszurowa

Papirus Cezara w.2021

Papirus Cezara w.2021

Asteriks t. 36 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Córka Wercyngetoryksa

Córka Wercyngetoryksa

Asteriks t. 38 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Recenzje

Inne komiksy w tym gatunku

Górsky & Butch - Director's cut - Biały kruk

48 stron t. 1 (wyd. 3)

oprawa miękka

Brygada Żydowska

Brygada Żydowska

Brygada Żydowska t. 1

oprawa twarda

Młodość

Młodość

Corto Maltese t. 9

oprawa twarda

Big Dick

Big Dick

Konrad i Paul t. 1

oprawa miękka