Asteriks u Piktów

Asteriks t.35 (Egmont)

0 głosów

0

Ten komiks jest w 28 kolekcjach (4.3%)

Wydawnictwo Egmont
Oprawa miękka
Seria Asteriks
Tom 35
Scenarzysta Jean-Yves Ferri
Rysownik Didier Conrad
Tłumacz Marek Puszczewicz
Gatunek Przygodowy, Humorystyczny
Liczba stron 48
Format 215x290 mm
Druk kolor
Papier offsetowy
EAN 9788323761815
ISBN 978-83-237-6181-5
Tytuł oryginału Astérix chez les Pictes
Wydawca oryginału Les Éditions Albert René
Cena okładkowa 19,99 zł

Opis

Inne komiksy z tej serii:

Syn Asteriksa

Syn Asteriksa

Asteriks t. 27 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Obeliks i spółka

Obeliks i spółka

Asteriks t. 23 (wyd. 3)

oprawa miękka

Asteriks i kociołek

Asteriks i kociołek

Asteriks t. 13

oprawa broszurowa

Kiedy niebo spada na głowę (oprawa twarda)

Asteriks t. 33

oprawa twarda

Inne komiksy tego scenarzysty

Asteriks i Gryf

Asteriks i Gryf

Asteriks t. 39 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Asteriks i Gryf

Asteriks i Gryf

Asteriks t. 39 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Asteriks u Piktów

Asteriks u Piktów

Asteriks t. 35

oprawa miękka

Co z niego wyrośnie?

Co z niego wyrośnie?

Ptyś i Bill t. 3 (wyd. 2)

oprawa broszurowa ze skrzydełkami

Inne komiksy tego rysownika

Asteriks i Gryf

Asteriks i Gryf

Asteriks t. 39 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Asteriks w Italii

Asteriks w Italii

Asteriks t. 37

oprawa broszurowa

Papirus Cezara

Papirus Cezara

Asteriks t. 36 (wyd. 4)

oprawa broszurowa

Papirus Cezara w.2021

Papirus Cezara w.2021

Asteriks t. 36 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Recenzje

Inne komiksy w tym gatunku

Przyjaźń to magia

Przyjaźń to magia

Mój Kucyk Pony t. 5

oprawa miękka

Agenci i Detektywi VI. Przebojowi Bracia Be

Gigant Poleca Extra

oprawa miękka

Miecz Shao Jun - Chiny

Miecz Shao Jun - Chiny

Assassin's Creed t. 2

oprawa broszurowa

Synowie Imperium

Synowie Imperium

Baśnie t. 9

oprawa miękka