Asteriks u Belgów

Asteriks t.24 (Egmont)

2 głosy

7

Ten komiks jest w 32 kolekcjach (4.9%)

Wydawnictwo Egmont
Oprawa miękka
Seria Asteriks
Tom 24
Scenarzysta Rene Goscinny
Rysownik Albert Uderzo
Gatunek Przygodowy, Humorystyczny
Liczba stron 56
Format 220x290 mm
Druk kolor
Papier offsetowy
EAN 9788323761389
ISBN 978-83-237-6138-9
Wydawca oryginału Albert René
Cena okładkowa 19,99 zł

Opis

Inne komiksy z tej serii:

Złota księga Asteriksa

Złota księga Asteriksa

Asteriks t. 34

oprawa miękka

Asteriks i Gryf

Asteriks i Gryf

Asteriks t. 39 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Papirus Cezara w.2021

Papirus Cezara w.2021

Asteriks t. 36 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Asteriks i złoty sierp

Asteriks i złoty sierp

Asteriks t. 2

oprawa broszurowa

Inne komiksy tego scenarzysty

Galijskie początki (oprawa twarda)

Asteriks t. 32

oprawa twarda

Wielki książę

Wielki książę

Lucky Luke t. 40 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Tarcza Arwernów

Tarcza Arwernów

Asteriks t. 11

oprawa miękka

Asteriks i Normanowie (wyd 3, oprawa twarda)

Asteriks t. 9 (wyd. 3)

oprawa twarda

Inne komiksy tego rysownika

Wielka przeprawa

Wielka przeprawa

t. 22 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Syn Asteriksa

Syn Asteriksa

Asteriks t. 27

oprawa miękka

Asteriks u Belgów

Asteriks u Belgów

Asteriks t. 24 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Laury Cezara (oprawa twarda)

Laury Cezara (oprawa twarda)

Asteriks t. 18

oprawa twarda

Recenzje

Inne komiksy w tym gatunku

Brat i siostra na zawsze

Brat i siostra na zawsze

Diabełki t. 4

oprawa miękka ze skrzydełkami

Alfa

Alfa

Green Class t. 2

oprawa twarda

Mad ściąga seriale

Mad ściąga seriale

MAD t. 3

oprawa miękka

Zaćmienie o zmierzchu

Zaćmienie o zmierzchu

Kajko i Kokosz t. 4

oprawa broszurowa