Podarunek Cezara

Asteriks t.21 (Egmont)

2 głosy

7

Ten komiks jest w 38 kolekcjach (5.9%)

Wydawnictwo Egmont
Oprawa miękka
Seria Asteriks
Tom 21
Scenarzysta Rene Goscinny
Rysownik Albert Uderzo
Tłumacz Jolanta Sztuczyńska
Gatunek Przygodowy, Humorystyczny
Liczba stron 48
Format 215x290 mm
Druk kolor
EAN 9788323761358
ISBN 978-83-237-6135-8
Wydawca oryginału Albert René
Cena okładkowa 19,99 zł

Opis

Inne komiksy z tej serii:

Asteriks i Latraviata

Asteriks i Latraviata

Asteriks t. 31 (wyd. 2)

oprawa miękka

Papirus Cezara w.2021

Papirus Cezara w.2021

Asteriks t. 36 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Asteriks i Goci

Asteriks i Goci

Asteriks t. 3

oprawa miękka

Obeliks i spółka

Obeliks i spółka

Asteriks t. 23 (wyd. 3)

oprawa miękka

Inne komiksy tego scenarzysty

Ucieczka Daltonów

Ucieczka Daltonów

Lucky Luke t. 15 (wyd. 2)

oprawa broszurowa

Asteriks u Brytów

Asteriks u Brytów

Asteriks t. 7 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Wyprawa dookoła Galii (wyd 3)

Wyprawa dookoła Galii (wyd 3)

Asteriks t. 5 (wyd. 3)

oprawa miękka

Złota księga Asteriksa

Złota księga Asteriksa

Asteriks t. 34

oprawa miękka

Inne komiksy tego rysownika

Obeliks i spółka (oprawa twarda)

Asteriks t. 23

oprawa twarda

Asteriks i Goci

Asteriks i Goci

Asteriks t. 8 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Wielki rów

Wielki rów

Asteriks t. 25 (wyd. 3)

oprawa miękka

Gladiator

Gladiator

Asteriks t. 3 (wyd. 4)

oprawa broszurowa

Recenzje

Inne komiksy w tym gatunku

Smerfetka

Smerfetka

Smerfy t. 3

oprawa broszurowa

Krucjata Ocalonej

Krucjata Ocalonej

Tomb Raider t. 3

oprawa broszurowa

Clifton - wydanie zbiorcze, tom 5

Clifton t. 5

oprawa twarda

Miecz nieśmiertelnego - tom 2

Miecz nieśmiertelnego - tom 2

Miecz Nieśmiertelnego t. 2

oprawa miękka ze skrzydełkami